Výběrové řízení na člena správní rady společnosti AR DELTA, a.s.

Výběrové řízení na člena správní rady společnosti AR DELTA, a.s.

Vyhlašujeme veřejné výběrové řízení na člena správní rady akciové společnosti AR DELTA, a.s. Oficiální odkaz na výběrové řízení na Pirátském fóru.

Činnost společnosti je popsána ZDE. Pozice není finančně ohodnocena.

Každý uchazeč by měl splňovat následující požadavky: Není zaměstnancem úřadu Městské části Praha 11 Není zaměstnancem, vlastníkem nebo řídícím pracovníkem dodavatelské nebo konkurenční společnosti a ani není v žádném jiném střetu zájmu, ve vztahu ke společnosti, do jejíž správní rady se hlásí. Nemá záznam v trestním rejstříku. Není členem žádné politické strany či hnutí.

Co požadujeme: Vzdělání v oboru finančním, technickém nebo právním. Bezúhonnost a vysokou osobní integritu. Názorovou shodu s programem Pirátů. Pravidelnou komunikaci se zastupitelským klubem Pirátů MČ Praha 11. Výhodou je prokazatelná praxe v oblasti správy majetku, řízení podniku nebo práva. Pracovní pozice není na plný úvazek!

Podmínkou zařazení do výběrového řízení je zaslání následujících podkladů: Strukturovaný životopis Uchazeč zašle potřebnou dokumentaci na mail: milan.minarik@pirati.cz do 29. února 2020.

Hodnotící kritéria: Odbornost 45 % Celkový dojem 20 % Praxe v oblasti správy majetku, řízení podniku nebo práva 20 % Znalost pirátského programu a argumentace 15 %

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články