Kdo si hraje, nezlobí

Kdo si hraje, nezlobí

Hledáte na Jižním Městě místo, kde se můžete sejít s přáteli a vzít s sebou své ratolesti i za nepříznivého počasí? Místo, kde Vás s dětmi vítají a ještě Vám uvaří dobrou kávu? Místo, kde se Vaše děti mohou seznámit s novými kamarády?

Od tohoto týdne takové místo na Jižním Městě najdete! V úterý proběhne oficiální otevření nové Dětské herny s kavárnou PidiMidi poblíž stanice metra Háje. Do současné doby v této oblasti podobně koncipovaná kavárna pro rodiče s dětmi chyběla. Nyní ovšem mají rodiče možnost využít nový prostor, kde si oni i jejich děti přijdou na své. V týdnu je kavárna otevřena od 10:00 do 19:00 hodin, o víkendech na objednávku například pro narozeninové oslavy. Kavárnu naleznete na adrese Podjavorinské 1601/8, Praha 11, 149 00. Při vstupu do prostoru se ocitnete v útulné kavárničce s milou obsluhou. Prostor primárně určený pro děti je koncipován jako dvě oddělené herny s hracími prvky pro starší a mladší děti.

Projekt celý vymyslela a realizovala Dana Vamberová, která i přes obtíže s administrativou celého projektu vydržela a dotáhla svůj nápad do konce. Přejeme jí, aby se kavárně dařilo a dělala radost nejen rodičům a dětem, ale především jí samotné.

https://www.pidimidi.cz/

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Kam s dětmi?
22.09.2018

Kam s dětmi?

“Prosím, kam jezdíte s dětmi do skateparku a na dopravní hřiště?”, tento dotaz byl v nedávné době položen v jedné z facebookových skupin sdružující rodiče na Jižním Městě (dále jen JM). Pokusili jsme se pro...

Pozdě bycha honiti
01.06.2022

Pozdě bycha honiti

COVID téměř na dva roky víceméně uzavřel školy. Všichni touto situací strádali v mnoha ohledech. Bylo těžké znovu u dětí vytvořit návyk a zájem o pohyb či sport. V březnu 2021 mě oslovit člen sportovní...