NEWSLETTER PRAHY 11 - PŘEHLED ZPRÁV

03. 02. 2020
NEWSLETTER PRAHY 11 - PŘEHLED ZPRÁV

Rozhodli jsme se pro Vás vytvářet každý měsíc přehled nejdůležitějších zpráv z Prahy 11 uplynulého měsíce a přehled toho, co se další měsíc chystá. Aktuální informace můžete sledovat na našem webu, facebooku nebo instagramu. Nebo nás můžete navštívit každé úterý od 17:30 do 19:00 v PiVyši - Hviezdoslavova 519/10, 149 00, Praha 11-Háje, 3. patro.

CO SE DĚLO V LEDNU: V minulém měsíci jsme na Jižním Městě otevřeli nové pirátské centrum, které nese název PiVyš alias Pirátská Vyšetřovna. Název je odvozen z původního názvu prostoru – ordinace. Od té chvíle jsme v PiVyši měli 2 akce: setkání Pirátů Praha 11 a jejich příznivců poprvé v nových prostorech a přednášku o Centrálním parku z pohledu jeho uživatelů. Na Opatově byl otevřen stánek, který popisuje projekt Nový Opatov. A snažil se přímo na místě seznámit kolemjdoucí s plánovanou podobou okolí stanice metra Opatov. Největší událostí v rámci radnice Prahy 11 bylo schválení rozpočtu na jednání zastupitelstva MČ Praha 11.

AKCE PRO VŠECHNY V PiVyši: 13.2. v 16:00 v Pirátské vyšetřovně - Valentýnský workshop pro děti: Perníkové srdce. Workshop pro děti, při kterém budeme společně zdobit perníková srdce a popovídáme si o vzniku tohoto svátku. 19.2. v 18:00 v Pirátské vyšetřovně – Autorské promítání s režisérem Vítkem Poláčkem. Režisér Vítek Poláček představí některý z jeho autorských filmů, následovat bude krátká diskuze. 24.2. v 19:00 v Pirátské vyšetřovně – Roční zúčtování Pirátů Praha 11. Přijďte se podívat, co Piráti na Jižním Městě dělají. Jaké projekty se podařily a jaké ne. Na čem aktuálně pracujeme?

AKCE PRO VŠECHNY V PiCe: 6.2. v 18:00 v Pirátském centru - Krajská schůze Program najdete brzy na události. 12.2. v 18:00 v Pirátské centru Ženy a dívky ve vědě. Na den 11.1. připadá Světový den žen a dívek ve vědě. Proto jsme “den poté” zorganizovali besedu na toto téma. Přijďte si s námi užít večer u mezigeneračního setkání žen pohybujících se v akademických kruzích, poslechnout si jejich zkušenosti a třeba se i zapojit do nového projektu “Piráti ve vědě” 13.2. v 18:00 v Pirátském centru zahájíme výstavu fotografií a obrázků dětí z uprchlických táborů s názvem Život za plotem. Součástí akce bude i beseda a charitativní sbírka, do které se můžete zapojit už nyní. Událost zde a my věříme v hojnou účast. 15.2. v 18:00 v Pirátském centru proběhne Piratecon k LGBT tématice. Je zaměřen na témata jako je manželství pro všechny, úřední změna pohlaví, umělé oplodnění lesbických párů atd. Událost najdete pod tímto odkazem.

Těšíme se na Vás!!!

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články