Na Hájeckém travnatém hřišti i letos budou sportovat děti

Na Hájeckém travnatém hřišti i letos budou sportovat děti

Hájecké travnaté fotbalové hřiště i v letošním roce bude sloužit dětem z FC Háje JM!

Smlouva o pronájmu poloviny travnatého hřiště poblíž ulic K Jezeru a Výstavní skončila ke konci loňského roku. Majetkové vztahy jsou na hřišti složité - polovina totiž patří sportovcům, druhá polovina soukromé firmě, která pozemek získala od restituentů.

Hned od prvních dní ve funkci místostarostky jsem se proto snažila zajistit pokračování této smlouvy a to především proto, aby náš největší fotbalový klub, kde v současnosti trénuje přes 500 dětí, měl kde hrát. A to se povedlo.

Městská část ve smlouvě o pronájmu nefiguruje, naše role je především mediační. Dodatek ke smlouvě mezi soukromým investorem a sportovci je pro letošní rok podepsán a já se těším, až se na jaře letošního roku půjdu podívat, jak malí fotbalisté trénují!

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

KC Zahrada ožila Street festivalem
01.07.2023

KC Zahrada ožila Street festivalem

Druhá z červnových sobot v KC Zahrada patřila již tradiční akci Street Festival, která nabídla přehlídku pouličních tanečních stylů a dalších aktivit. V průběhu celého dne proudil Zahradou dav o bezmála 300 lidech všech věkových...

Praha 11 podporuje mladé ve sportování
01.02.2023

Praha 11 podporuje mladé ve sportování

Jako každý rok i pro letošek bylo naplánováno vypsání dvou kol dotačních programů, a to jak v oblasti sportu, tak i kultury. První kolo dotací bylo vyhlášeno ještě před nástupem nové rady a termín přihlášení...