Renovace veřejného osvětlení

15. 05. 2023
Renovace veřejného osvětlení

V minulém volebním období se spustila obnova veřejného osvětlení na velké části naší městské části. Iniciátorem této rekonstrukce byl náš tehdejší radní Martin Duška.

“Podařilo se pro projekt získat plnou politickou podporu tehdejšího radního pro majetek Jana Chabra. Jako MČ jsme tehdy byli prakticky v neustálém kontaktu s THMP. Díky tomu se od roku 2020 rozjely projekční práce na nové LED hlavice a nabíjecí body pro elektromobily.”

Vše začalo ve vnitrobloku Petýrkova. Po tomto vnitrobloku se zrenovoval celý Starý Chodov, ulice Türkova, Mírové hnutí, Ryšavého a oblast Hájů.

“Nyní se dokončují nové povrchy na chodnících v oblasti Hajů. Nové sloupy již obsahují QR kód pro hlášení škod. Nové LED hlavice spolu elektronicky komunikují a umí samy nahlásit poruchu když nesvítí”.

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Parkování snadno a rychle?
21.07.2022

Parkování snadno a rychle?

Pirátské listy Praha 11, léto 2022 – Akorát že vůbec! Po dlouhých letech jsme přistoupili k řešení problematiky parkování jako první. Na našem sídlišti jde o strukturální problém způsobený výstavbou bytových domů v době, kdy...

Bezpečné cesty do škol - ZŠ a MŠ Chodov
16.04.2022

Bezpečné cesty do škol - ZŠ a MŠ Chodov

Praha, 16. dubna 2022 – Koncem února jsme odevzdali dopravní studii financovanou hl. m. Prahou, s cílem zajistit zkvalitnění pěších vazeb pro děti. Jedná se o celopražský projekt. Studie je společnou prací Institutu plánování a...