Prohlášení Pirátské strany k povolební situaci na Praze 11

Prohlášení Pirátské strany k povolební situaci na Praze 11

Po necelých dvou týdnech po volbách máme za sebou jednání se subjekty ANO, HPP11, ODS, TOP09 +STAN. S některými jsme se sešli i v rámci druhého kola. Prosazujeme silnou a stabilní koalici. Všechny uvedené strany si dokáží představit koalici s Piráty.

Přejeme si umírněný rozvoj Jižního Města a k tomuto cíli hledáme vhodné partnery. Jednání vedeme v souladu s naší povolební strategií, která vylučuje spolupráci s trestně stíhanými politiky v Radě MČ a kumulátory funkcí. Plníme roli mediátora mezi znesvářenými tábory z minulého volebního období.

I přesto, že vyjednávání postupují pomalu, věříme, že bude mít Praha 11 brzy funkční a stabilní Radu. Prosíme Vás o trpělivost, které je nyní nejvíce potřeba. Jižní Město má řadu konstruktivních stran, které jsou nám programově blízké.

Zachovejme paniku, jednání budou pokračovat.


Pirátské listy Praha 11 ke stažení zde (velikost 10 Mb).


Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Podepsána koaliční smlouva
15.02.2019

Podepsána koaliční smlouva

V pátek 15.2.2019 byla slavnostně podepsána koaliční smlouva. Na jednání Zastupitelstva MČ Praha 11 v úterý 19.2.2019 bude zvolena nová Rada vzešlá z podzimních komunálních voleb. Stará Rada bez politického mandátu tím skončí. Jsme rádi,...