Piráti jsou na Praze 11 doma!

Piráti jsou na Praze 11 doma!

Vážení spoluobčané Jižního Města. Piráti jsou na Praze 11 doma! Právě ve svých rukách držíte historicky první Pirátské listy Prahy 11, které pro vás připravili členové a příznivci Pirátů na Jižním Městě. Tímto děkuji všem za pomoc a podporu spojenou se samotným vydáním.

Možná jste již zaregistrovali, že se i v Praze 11 v poslední době objevují zmínky o Pirátské straně. Od roku 2010 má Pirátská strana na Jižním Městě své zástupce a od roku 2014 jsou Piráti v zastupitelstvu MČ Praha 11 (Filip Miler a Jiří Dohnal) a několika Komisích Rady MČ. Pirátským myšlenkám naklonění sympatizanti strany se ještě více zaktivizovali během loňské předvolební kampaně k volbám do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky a rozšířili naši členskou základnu. I Díky tomu jsme mohli na Jižním Městě v únoru 2018 založit Místní sdružení Pirátské strany. Můžeme tedy konstatovat, že jsme zde již oficiálně „doma“. Pořádáme pravidelná veřejná setkání s našimi členy, příznivci a sympatizanty a plánujeme spoustu veřejných a prospěšných akcí, na které vás tímto srdečně zveme.

Do nadcházejících komunálních voleb chceme našim spoluobčanům a sousedům nabídnout především transparentní radnici otevřenou dialogu s občany, které chceme dosáhnout mimo jiné i pomocí digitalizace státní správy. Chceme, aby měli občané možnost komunikace s úřady pomocí internetu a nemuseli kvůli vyřízení úředních záležitostí čekat ve frontách. Radnici samotnou chceme naopak otevřít občanům, aby se každý mohl osobně vyjádřit k otázkám, které ho zajímají, nebo trápí.

U toho ale nekončíme. Chceme a umíme řešit i další témata. Toto vydání Pirátských listů Vám nabízí malou ochutnávku. K mnohým tématům chceme nabídnout vlastní řešení, která vytváříme ve spolupráci s odborníky i občany Prahy 11, jejichž hlasům pozorně nasloucháme. Chcete být informováni o tom, co právě děláme nebo obecně o dění na Jižním Městě? Pak stačí vyhledat v rámci Facebooku stránku Piráti Praha 11 a přidat se k našim fanouškům. Aktuální informace také brzy naleznete na webové stránce Praha11.pirati.cz, kterou pro vás v současné době připravujeme.

Jižní Město je naším domovem, máme to tu rádi a máme nám všem společně co nabídnout. Sledujte nás. Těšíme se na setkání s vámi.

Mějte krásné a pohodové léto -

Jiří Dohnal, zastupitel MČ Praha 11 a předseda Pirátů na Praze 11


Pirátské listy Praha 11 ke stažení zde (velikost 10 Mb).


Sdílení je aktem lásky

Další podobné články